Jeśli dręczysz się z powodu nietypowej konstrukcji warg sromowych czy innych partii okolic intymnych, miewasz problem z osiąganiem przyjemności w życiu intymnym warunkowany modyfikacjami albo uszkodzeniami zewnętrznych elementów układu płciowego lub, z powodów subiektywnych, masz ochotę zmodyfikować wygląd okolic intymnych – ginekologia plastyczna proponuje dla Ciebie szereg propozycji, jakie w łatwy sposób usuną Twoje problemy oraz wydatnie poprawią komfort życia.

Aphrodite – kto powinien go stosować?

Jedną z ciekawszych możliwości ginekologii plastycznej jest stosowanie Aphrodite, czyli nieinwazyjnej metody dopochwowej. Zabieg z użyciem Aphrodite polecany jest w przypadku niwelowania atrofii pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, ale też w przypadkach innych nieprawidłowości. Aphrodite jest używany też w przypadku wielu odmiennych problemów natury ginekologicznej – szczegóły przeprowadzanego leczenia i sposób jego dopasowania do indywidualnej sprawy uzgadniane są w momencie wstępnej konsultacji ginekologicznej.

Efekty zabiegu mogą przerosnąć założenia, ponieważ powoduje on przywrócenie prawidłowego odczynu pochwy, poprawia jej nawilżenie, zwiększa doznawanie przyjemności erotycznej i redukuje bolączki związane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Całość leczenia jest w praktyce bezbolesna i niezwykle sprawna, Czas powrotu do normalnego funkcjonowania, względem tradycyjnych metod jest niezwykle krótki, a brak komfortu z nim połączony – niewielki.

Jak wygląda zabieg?

Pełen zabieg to nie więcej niż kwadrans i jest całkowicie bezbolesny. Bazuje on na włożeniu do pochwy pasma specjalnego lasera, który powoduje obkurczenie i aktywację włókien kolagenowych. Pozwala to na wzmocnienie i usztywnienie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe ustawienie cewki moczowej oraz obkurcza mięśnie macicy, a dzięki temu – przywraca prawidłowe funkcjonowanie naszego układu moczowego.
Efektem jest polepszenie jakości funkcjonowania oraz psychicznej stabilności, oraz pewności siebie.
Zaraz po zabiegu prawdopodobny jest natychmiastowy powrót do codziennych zadań.

Polecamy:

Ginekolog-Michalik.pl

Trapi Cię problem z częstym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie symptomy jak przesuszenie pochwy, jej stany zapalne, dyskomfort w trakcie uprawiania seksu, świąd lub palenie? Przechodzisz menopauzę i zauważasz coraz większe problemy w odczuwaniu satysfakcji w stosunkach intymnych? Chciałabyś polepszyć wygląd warg sromowych? Masz problem z akceptacją wyglądu własnych miejsc intymnych? Jeśli tak to przemyśl laser Aphrodite, który w 15 minut potrafi usunąć wszystkie bolączki, które do tej pory jawiły się jako nierozwiązywalne.

Categories: Zdrowie

Comments are closed.

Księgarnia internet

Podręczniki są wszędzie i nie da się tego nie zanotować. ...